Obierz kierunek na tańsze OC/AC

 

Porównywarka OC i AC - porównaj do 76 ofert i Kup online ubezpieczenie OC tańsze nawet o 580 zł w 3 minuty! Oszczędzasz czas i pieniądze.

Użyj kalkulatora OC i AC, aby w 3 minuty porównać ceny oraz zakresy nawet 76 ofert na ubezpieczenie samochodu w kilkunastu towarzystwach. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta - bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Już 128 773 kierowców kupiło tanie OC i AC.

Ranking najtańszych ubezpieczeń OC i AC na rynku Oblicz i porównaj oferty wszystkich 17 ubezpieczycieli

15% taniej przy zakupie ubepieczenia online

70 % zniżki za bezszkodową jazdę

100 000 tysięcy zadowolonych klientów co miesiąc

Zyskaj tańsze OC bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że ubezpieczenia OC zakupione online przez Internet są wiele tańsze niż kupowane w tradycyjny sposób u Agentów. Firmy ubezpieczeniowe przyznają dodatkowo zniżki za zakup obezpieczenia OC przez Internet. Warto z tego skorzystać. Poświęć kilka minut i przeprowadź kalkulację, która Cię nic nie kosztuje, porównaj ceny OC i nie przepłacaj, STOP wysokim cenom OC.

POZNAJ 10 sposobów na tańsze ubezpieczenie OC ===>>> Czytaj

Znajdź tanie OC

Gdzie tanie ubezpieczenie OC AC

Zyskaj tańsze Ubezpieczenia Komunikacyjne bez wychodzenia z domu!
Nie przepłacaj. Wybierz najtańsze OC AC!
Chętnie porównamy dla Ciebie ubezpieczenia! Zaoszczędź czas i pieniądze i skorzystaja z naszego

Kalkulator OC PZU

Przygotuj swoje dane, oraz dowód rejestracyjny pojazdu – dzięki kompletnym danym przygotujemy dokładne porównanie ofert. Wycena i kalkulacja nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje!) Współpracujemy z wieloma firmami. Każdy status ubezpieczonego auta sprawdzacie na stronie głównej. Pobijemy każdą konkurencję skontaktuj się z nami, a przekonasz się!

Płacisz dużo pomożemy Ci zamknąć starą polisę i przejść do tańszej! Pomogliśmy już wielu kierowcom. Satysfakcja i zadowolenie Gwarantowane! Zapraszamy do usług autoryzowanego Doradcy, regulowanego przez Ministerstwo Finansów. Skorzystaj z naszej darmowej

Porównywarka OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obowiązuje wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych w naszym kraju. Ma ono za zadanie zagwarantować zadośćuczynienie finansowe potencjalnym ofiarom kolizji i zdarzeń drogowych. Osoba wykupująca tego typu ubezpieczenie chroniona jest przed odpowiedzialnością finansową, wynikającą z nieodpowiedniego zachowania się na drodze i spowodowania szkody na innym uczestniku ruchu.

Kalkulator OC i AC w naszej porównywarce online pozwoli Ci dokładnie obliczyć składkę, jaką będziecie musieli zapłacić, wybierając interesujące Cię ubezpieczenie. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić formularz na stronie

Kalkulator OC

 
  • Ranking darmowych pożyczek
  • Popularne oferty
  • Polecane oferty
  • Ostatnio na blogu