Ubezpieczenie OC gdzie najtaniej - Oferta OC PZU oraz LINK4 kalkulator

28:08:2018 Porady

Wszyscy właściciele samochodów osobowych, ciężarowych, motocyki, maszyn rolniczych mają obowiązek wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dobrze wiedzieć, jakie oferty są najlepsze i z którego ubezpieczyciela skorzystać. Najpopularniejsze firmy, oferujące ubezpieczenia OC i AC to PZU oraz Link4. Oferty tych dwóch firm przedstawimy w tym artykule i pokażemy gdzie OC można najtaniej kupić.

PZU

Historia Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń sięga lat 20 XX wieku. Jest to najdłużej działająca firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przez wiele lat miała monopol na te usługi, aktualnie jednak ma sporą konkurencję, co nie przeszkadza jej w dalszym ciągu się rozwijać. Towarzystwo oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych,w  tym ubezpieczenie OC i AC.

Ubezpieczenie OC w PZU

Największym atutem zakupu ubezpieczenia OC w PZU, są bezpłatne dodatki. Klienci mogą liczyć na darmowe Assistance oraz wydanie Zielonej karty (międzynarodowego certyfikatu OC). Co więcej, istnieją szerokie możliwości uzyskania zniżek na inne produkty, oferowane przez Towarzystwo. PZU pozwala na uiszczanie opłat ratalnie.

Ubezpieczenie AC w PZU

Wybierając Autocasco w PZU, klient sam dobiera wariant polisy do potrzeb indywidualnych. Określa również sposób naprawy auta, dostępny w dwóch wariantach: serwisowym i optymalnym. PZU oferuje możliwość wykupienia polisy z gwarantowaną wartością pojazdu. Oznacza to, iż w przypadku kradzieży, klient otrzyma zwrot w wysokości wartości samochodu w dniu podpisania umowy. Dla kierowców z mniejszymi wymaganiami firma udostępnia Minicasco, czyli podstawową formę ubezpieczenia, obejmującą jedynie szkody powstałe niezależnie od kierowcy.

Poniżej przedstawiamy kalkulator OC PZU gdzie możesz wyliczyć składkę OC AC w różnych wariantach. Poświęć kilka minut i oblicz swoje OC w PZU.

Link 4

Link4 zdobyło popularność, oferując ubezpieczenia komunikacyjne przez internet i telefon. Konkurencyjne ceny polis oraz łatwość w załatwieniu formalności sprawiły, że firma bardzo szybko stała się znana na rynku ubezpieczeniowym.

OC i AC w Link4 – pakiet ubezpieczeniowy

W Link4 klient sam określa zakres ubezpieczenia swojego samochodu. Ma możliwość wyboru z trzech pakietów:

- korzystnego;

- optymalnego;

- komfortowego.

W zależności od wybranego pakietu, klienci Link4 mogą liczyć na:

- atrakcyjne zniżki online;

- AC wypadkowe;

- części alternatywne w AC wypadkowym;

- niezniesioną amortyzację części;

- Program Pomocy;

- ubezpieczenie bagażu podręcznego;

– AC kradzieżowe.

Oprócz ubezpieczenia drogowego Assistance, do ubezpieczenia Link4 OC i AC możemy dokupić pakiety NNW, Kluczyki+, Szyby 24+.

Firma Link4 znana jest z tego, że pozwala klientom samym decydować, czy samochód w ramach  ubezpieczenia będzie naprawiany w warsztacie, czy na kosztorys. Osoby zainteresowane ubezpieczeniem w firmie mogą włożyć wkład własny, który zapewni im lepsze warunki ubezpieczenia (sami decydujemy, jaka będzie wysokość wkładu). Sposoby płatności za polisę również ustalane są indywidualnie (przelew, płatność kartą, gotówką, raty).

Ile kosztuje ubezpieczenie w PZU i Link4 – kalkulatory OC i AC:

PZU

Na stronie ubezpieczyciela znajdziemy wygodne urządzenie, jakim jest kalkulator OC i AC, dzięki któremu bez problemu obliczymy wysokość składki ubezpieczeniowej przy interesującej nas ofercie. Na wypełnienie formularza wystarczy kilka minut, pojawia się w nim kilka pytań szczegółowych, takich jak informacja o rejestracji pojazdu oraz numerze VIN.

 

Niektórzy klienci firmy narzekają na to, że formularz PZU jest za mało przejrzysty i jego wypełnienie wymaga zbyt dużo czasu i uwagi. Jeżeli nie wiemy, jak wypełnić wszystkie pola, możemy skontaktować się z obsługą klienta lub udać do firmowego oddziału.

Link4

W Link4 sprawa jest łatwiejsza. Wystarczy wybrać interesujące nas ubezpieczenie i kliknąć  przycisk „Kup Teraz” dostępny na stronie ubezpieczyciela. Zostaniemy przekierowani na stronę, na której znajdzie się podsumowanie usługi oraz prośba o uzupełnienie danych o pojeździe.

 

Na stronie Link4 znajduje się kalkulator OC Link4 gdzie nie tylko wygodnie obliczymy składkę ubezpieczenia, ale również możemy online zakupić pełną polisę. Płatność uiszczamy przez internet lub generujemy przekaz pocztowy, w zależności od wybranej przez nas opcji. Wszystkie informacje, dotyczące zakupionej polisy zostaną dostarczone na podany w formularzu adres email.

Dodatkowo przedstawiamy dla Was porównywarkę OC AC Kalkulator gdzie porównacie ofertę wszystkich ubezpieczycieli. Pamiętajcie, że kupno polisy OC przez internet może być tańsze nawet od 517 zł niż tradycyjnie w punkcie obsługi klienta. Poświęć kilka minut na zrobienie kalkulacji, przygotuj dowód rejestracyjny, dowód osobisty, prawo jazdy i oblicz tanie OC. 

 

Tanie ubezpieczenie OC i AC