Toyota jazdy próbne

21:11:2018 Porady

Toyota to jedna z wiodących marek samochodowych na świecie. W kampanii jazd próbnych celem jest pozyskiwanie osób zainteresowanych odbyciem jazdy próbnej i zakupem nowego auta. Od dzisiaj rusza kampania reklamowa firmy Toyota, która zachęca do przetestowania samochodów marki Toyota modelów Aygo, Auris, Yaris, C-HR, Corolla oraz RAV4. Wszystko jest uzależnione od tego jakie pojazdy są dostępne w danym salonie do jazd próbnych. Aby skorzystać z jazdy próbnej należy wypełnić formularz kontaktowy a podczas rozmowy z konsultantem wyrazić chęć uczesnictwa w jeździe testowej. Podczas rozmowy telefonicznej, wybieramy salon w którym chcemy skorzystać z jazdy testowej.

Jazda próbna co to jest?
Jest to możliwość przetestowania pojazdu przed jego zakupem lub porównania z inną marką.

Czemu służy jazda próbna?
Jazdy próbne skierowane są do osób zastanawiających się nad zakupem nowego samochodu. Służą również promocji marki lub konkretnego modelu. Jazda próbna oferowana jest każdemu, kto jest zainteresowany przetestowaniem samochodu (może również zachęcić do zakupu).

Proszę wejść w poniższy Baner, pod którym będą szczegółowe informacje odnośnie jazdy testowej oraz formularz kontaktowy. Jazda próbna jest w 100% bezpłatna.

Umów się na jazdę testową i wypróbuj TOYOTĘ !!!

Toyota jazda próbna