Szybka pożyczka w Łatwy kredyt na dwolny cel jak dostać opinie

11:09:2018 Porady

Firma Łatwy Kredyt na rynku szybkich pożyczek online pojawiła się w 2012 roku. Jest to kolejny produkt, pochodzący z Łotwy, który skutecznie funkcjonuje na rynku polskim. Właściciel przedsiębiorstwa jest reprezentantem łotewskiej firmy Lateko Lizings, cieszącej się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej.

Nic dziwnego, że Łatwy Kredyt od samego początku zaproponowała klientom dobre warunki pożyczek. Pomimo konkurencyjnej oferty, wciąż jednak zalicza się do mniej rozpoznawalnych firm pożyczkowych w naszym kraju. Czym charakteryzuje się oferta Łatwy Kredyt, jakie są warunki pożyczki i kto może ją otrzymać?

Dla kogo przeznaczona jest oferta w Łatwy Kredyt?

Pożyczkę w Łatwy Kredyt może otrzymać każda osoba, która:

- znajduje się w przedziale wiekowym 20-70 lat;

- jest obywatelem polski i zamieszkuje na terenie kraju;

- posiada pełną zdolność do zawierania umów cywilnych;

- posiada dowód tożsamości wydany przez polskie władze;

- posiada zdolność kredytową;

- nie figuruje w bazie BIK i BIG;

- posiada rachunek w polskim banku oraz numer telefonu;

- ma uregulowane wszystkie zobowiązania finansowe wobec firmy Łatwy Kredyt.

Pierwsza pożyczka w Łatwy Kredyt – warunki

Wiele firm pożyczkowych oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę za darmo. Niestety, Łatwy Kredyt nie zapewnia takiej promocji i od samego początku musimy liczyć się z oprocentowaniem przy spłacie długu.

Pierwsza pożyczka w Łatwy Kredyt może być zaciągnięta na wysokość od 100 do 1500 złotych z okresem spłaty nie krótszym niż 15 i nie dłuższym niż 30 dni. Przy każdej kolejnej pożyczce możemy uzyskać większą kwotę, jednak nie wyższą niż 3000 zł i również nie na dłużej niż 30 dni.

Jak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt?

Zaciąganie pożyczki w Łatwy Kredyt rozpoczynamy od rejestracji na stronie pożyczkodawcy. Następnie ustalamy kwotę pożyczki i wypełniamy wniosek. Nowi klienci będą poproszeni o podanie danych osobistych, które przejdą przez weryfikację tożsamości. W przypadku wypłaty środków przelewem następuje to poprzez dokonanie przelewu bankowego na symboliczną kwotę lub za pomocą opcji Kontomatik. Osoby, które wypłacać pieniądze będą w postaci czeku GIRO, nie muszą dokonywać internetowego potwierdzenia tożsamości.

Następnie firma podejmuje decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku. Informacja zostanie przesłana do nas na podany w formularzu numer telefonu. Gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione, pieniądze zostają przesłane do nas natychmiastowo.

Czy Łatwy Kredyt sprawdza BIK?

Łatwy Kredyt sprawdza rejestry:

- BIK – Biuro Informacji Kredytowej;

- KRD – Krajowy Rejestr Długów;

- BIG – biuro informacji gospodarczej.

Osoby, które figurują w którymkolwiek z tych rejestrów, mają zaniżone szanse otrzymania pożyczki w Łatwy Kredyt.

Spłata pożyczki w Łatwy Kredyt

Jak w każdej firmie oferującej pożyczki chwilówki, tak i w Łatwy Kredyt najlepiej oddać dług w terminie. Unikanie spłaty pożyczki skutkuje różnymi konsekwencjami:

- doliczanie kosztów za każdy dzień zwłoki (nie więcej ni z 14% kwoty pożyczki w skali roku);

- wezwania do zapłaty w formie telefonicznej lub mailowej;

- windykacja terenowa;

- oddanie długu firmie windykacyjnej;

- sądowe nakazy spłaty;

- obciążenia pożyczkobiorcy za opłaty sądowe;

- egzekucje należności;

-wpis w rejestrze dłużników

Opinie o firmie Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt charakteryzuje się ofertą, którą można uznać za konkurencyjną w stosunku do innych firm pożyczkowych. A jednak wciąż raczkuje na rynku polskim, przytłumiony przez popularny Vivus, Lendon czy Wongę.

Największą wadą oferty Łatwy Kredyt jest brak darmowej pożyczki. Jest to główny element, przyciągający nowych klientów. Poza tym firma zapewnia całkiem dobre warunki współpracy, co jest doceniane przez osoby, które decydują się skorzystać z jej usług.

Łatwy Kredyt nie podbija rankingów, a jednak jest to firma rzetelna, z dużym doświadczeniem na rynku finansowym. Osoby, które poszukują pożyczki odpowiedzialnej i nie boją się krajowych rejestrów zadłużeń, chętnie korzystają z oferty, chwaląc sobie dobry kontakt z klientem i szybkie przelewy.