Przetestuj Forda Jazda próbna samochodami Ford

24:09:2018 Porady

Ford to jedna z wiodących marek samochodowych na świecie. W kampanii jazd próbnych celem jest pozyskiwanie osób zainteresowanych odbyciem jazdy próbnej i zakupem nowego auta. Od dzisiaj rusza kampania reklamowa firmy Ford, która zachęca do przetestowania samochodów marki Ford modelów Fiesta, Kuga, Focus, Ecosport, C-Max, Mondeo. Wszystko jest uzależnione od tego jakie pojazdy są dostępne w danym salonie do jazd próbnych. Aby skorzystać z jazdy próbnej należy wypełnić formularz kontaktowy a podczas rozmowy z konsultantem wyrazić chęć uczesnictwa w jeździe testowej. Podczas rozmowy telefonicznej, wybieramy salon w którym chcemy skorzystać z jazdy testowej a konsultant mówi jakie modele Forda są dostępne w danym salonie.

Jazda testowa

Jazda próbna co to jest?
Jest to możliwość przetestowania pojazdu przed jego zakupem lub porównania z inną marką.

Czemu służy jazda próbna?
Jazdy próbne skierowane są do osób zastanawiających się nad zakupem nowego samochodu. Służą również promocji marki lub konkretnego modelu. Jazda próbna oferowana jest każdemu, kto jest zainteresowany przetestowaniem samochodu (może również zachęcić do zakupu).

Proszę wejść w poniższy Baner, pod którym będą szczegółowe informacje odnośnie jazdy testowej oraz formularz kontaktowy. Jazda próbna jest w 100% bezpłatna.

Umów się na jazdę testową i wypróbuj Forda !!!

 

Specjalna oferta serwisowa - niska cena

Ford jest jedną z wiodących marek samochodowych na świecie. W Polsce utrzymuje się na wysokim miejscu pod względem sprzedawanych aut. Nowe modele oraz technologie zawarte w samochodach cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Obecnie Ford prowadzi kampanię mającą na celu promocję oferty wśród osób zainteresowanych kontrolą swojego pojazdu w jednym z autoryzowanych serwisów. Skorzystanie z promocji wiąże się również z bonusem w postaci obniżonej ceny za przegląd oraz kamizelki ostrzegawczej i fiolki koncentratu płynu letniego do spryskiwaczy za jedyne 1 zł.

Serwis forda tylko 329 zł

Oferta serwisu przeznaczona jest dla 4-letnich i starszych samochodów marki Ford. Autoryzowany serwis Forda w korzystniej cenie 329 zł dokona w Twoim samochodzie następujących czynności:

- sprawdzenie pojazdu

- wymiana oleju silnikowego

- wymiana filtra oleju

- wymiana filtra powietrza

Jeżeli chcesz skorzystać w powyżeszj oferty proszę wypełnić formularz kontaktowy na poniższej stronie: