Kalkulator OC Allianz ubezpieczenie samochodu online

06:11:2018 Porady

Towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz swoją działalność komercyjną w Polsce rozpoczęło w 1998 roku. Na grupę Allianz składa się wiele spółek, które oferują ubezpieczenia OC i AC,  a także inne ubezpieczenia samochodowe, majątkowe i  ubezpieczenia na życie.

Allianz znana jest z tego, że ceni czas każdego klienta. Możemy się o tym przekonać, wchodząc na stronę Kalkulator OC AC Allianz, gdzie czeka na nas pełna oferta ubezpieczeń oraz prosty formularz do wypełnienia.

Kalkulator OC AC w Allianz – jak to działa?

Kiedy już znajdziemy się na stronie kalkulatora OC AC online Allianz, chcąc obliczyć składkę, musimy wypełnić prosty formularz. Zostaniemy poproszeni o podanie:

- kodu pocztowego;

- marki samochodu;

- pojemności silnika;

- wieku kierowcy.

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie przebiegu ubezpieczenia, a więc:

- okresu bezszkodowej jazdy;

- kontynuacji ubezpieczenia Allianz;

- indywidualnego ubezpieczenia AC.

Obliczanie składki

Klikając na przycisk „OBLICZ” zostajemy przekierowani do kontynuacji procesu kalkulacji składki ubezpieczeniowej. W kolejnym etapie otrzymujemy podsumowanie dotychczasowych obliczeń, możemy też dokładnie sprawdzić prawidłowość danych.

W tym punkcie otrzymujemy również informację, dotyczącą możliwości zapłaty za ubezpieczenie OC AC, a także informację, dotyczącą przebiegu naszego ubezpieczenia. Jest to ostatnia możliwość zmiany parametrów i danych.

W podsumowaniu dostajemy informacje, iż podane obliczenia są obliczeniami szacunkowymi, a firma zachęci nas do kontaktu z przedstawicielem grupy Allianz, który przygotuje dla nas konkretną ofertę z dokładnym wyliczeniem wybranego przez nas ubezpieczenia.

Korzyści z zakupu ubezpieczenia OC AC w Allianz

Allianz oferuje maksymalnie 60% zniżki dla bezszkodowych kierowców oraz 5% rabatu dla osób, które kontynuują ochronę OC w firmie.

OC w Allianz charakteryzuje się jednymi z najniższych składek, zapewniając także bezpłatne holowanie, niezależnie do wieku samochodu oraz tego, kto spowodował szkodę, dzięki pakietowi Mini Car Assistance.  W ramach tego ubezpieczenia otrzymujemy pomoc drogową Allianz przez 24 godziny na dobę, na terenie całego kraju.

Ubezpieczenie Allianz pokrywa koszty:

- naprawy pojazdu na miejscu wypadku, do wysokości 125 euro w sytuacji, gdy uszkodzenie uniemożliwia dalszą jazdę;

- holowanie uszkodzonego samochodu do najbliższego warsztatu naprawczego do równowartości 125 euro w sytuacji, gdy nie ma możliwości naprawy pojazdu na miejscu wypadku.

Ubezpieczenie OC AC Allianz - dodatkowe korzyści :

- dodatkowe świadczenie „CONSIERGE – osobisty asystent” dla posiadaczy ważne polisy AC;

- możliwość korzystania z „promocji tygodnia” w ramach których tworzone są specjalne zniżki dla określonych grup kierowców.

Ubezpieczenie OC AC w Allianz – metody płatności

Korzystając z kalkulatora OC AC Allianz mamy możliwość nie tylko obliczenia składki ubezpieczeniowej, ale także wybrania wygodnej metody płatności. Za ubezpieczenie w Allianz zapłacimy:

- online przez bank internetowy;

- kartą kredytową;

- przelewem tradycyjnym.

Dzięki możliwości płatności online, po skontaktowaniu się z przedstawicielem firmy, mamy możliwość wykupienia pełnej składki ubezpieczenia bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie w Allianz – opinie

Ubezpieczenie OC i AC w Allianz zajmuje 4 miejsce w rankingu. Towarzystwo doceniane jest za wygodne możliwości dokonania płatności, prosty w obsłudze formularz oraz szereg korzyści, jakie zapewnia oferta. Już od ponad 10 lat właściciele samochodów chętnie korzystają z OC i AC w Allianz, dobierając ofertę indywidualną do własnych potrzeb.

Oblicz swoje OC/AC

Gdzie tanie ubezpieczenie OC AC

Dzięki kalkulatorowi OC AC Allianz klient ma możliwość przeliczenie składki za ubezpieczenie w krótkim czasie bez wychodzenia z domu. To wygodne narzędzie pozwala na ocenę zakresu ubezpieczenia oraz swobodne zastanowienie się nad pakietami dodatkowymi. Szybki kontakt z klientem, wysokie zniżki oraz inne atrakcyjne warunki współpracy sprawiają, że klienci chętnie przedłużają ubezpieczenia w firmie, stawiając na wysoką jakość usług połączoną z rozsądną składką.