Jak zarabiać z grupą Omega ? Dlaczego warto przystąpić do grupy Omega

16:01:2019 Porady

Omega Group – to nowoczesny sposób zarabiania pieniędzy przez Internet

Omega Group to przedsięwzięcie, które bardzo szybko zaczęło rozwijać się na szeroką skalę. Jest to platforma przeznaczona do zarabiania pieniędzy. Osobom, które wezmą udział w projekcie, pozwoli zarobić nawet 0,72% dziennie od zainwestowanej kwoty. Czym jest Omega Group, jak to działa i dlaczego warto przystąpić do grupy?

Omega Group – co to jest?

Omega Group powstała we współpracy ze szwajcarskimi i rosyjskimi inwestorami oraz menadżerami, którzy mieli pomysł na to,  jak pomóc innym zarabiać pieniądze. Ich bankowa i finansowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem sprawiła, że projekt mógł ujrzeć światło dzienne i cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Założyciele grupy wierzą, że kryptowaluty oraz technologia blockchain stanowią finansową przyszłość na świecie. I chcą podzielić się swoimi doświadczeniami żeby żyło nam się lepiej i wygodniej.

Platforma pozwala uzyskiwać spore zyski od wprowadzonej kwoty. Inwestując 100 Euro, otrzymamy 0,72 Euro dziennie przez 180 dni, co daje nam 30% czystego zysku w krótkim czasie. Co więcej, w trakcie trwania programu możemy dokonać reinwestycji, która pozwoli nam na zwiększenie ilości dziennych naliczeń.

Omega Group – zarządzający - Za działanie całego projektu odpowiedzialne są dwie osoby: Bartosz Nafalski oraz Łukasz Bożek.

Bartosz Nafalski – kariera zawodowa - Swoją przygodę z finansami Bartosz rozpoczął jeszcze na studiach, kiedy to wraz z kolegami założył biuro maklerskie. Jako jego dyrektor wprowadził na giełdę pierwszą firmę. Zajął się również szkoleniem innych osób w zakresie gry na giełdzie. Na przestrzeni lat 2011 - 2013 zarządzał już rozwojem kilku najpopularniejszych marek w  naszym kraju, między innymi: Łowicz,  Fortuna, Tarczyn czy Garden. Co więcej, w latach 2003-2006 stworzył szeroką dystrybucję soków Frugo w Polsce, Bułgarii, Rumunii i w Stanach Zjednoczonych. Wiele z jego projektów osiągnęło sukces. Zajął się realizacjami strategii marketingowej marek takich, jak : MK Cafe, Foodcare czy Maspex.

 

Bartosz Nafalski zajmuje najważniejsze stanowisko w Expedite Consulting Group, przedsiębiorstwie, w ramach którego doradza przedsiębiorcom z Ukrainy, którzy chcą rozwinąć biznes w Polsce.  Zajmuje się między innymi rozwojem strategicznym przedsiębiorstw, usługami z zakresu restrukturyzacji kosztowych i podatkowych finansów oraz prowadzeniem sprzedaży poszczególnych marek na rynkach zagranicznych.

Łukasz Bożek – kariera zawodowa -  Łukasz jest właścicielem i CEO firmy informatycznej  Feat Software Ltd. Przez wiele lat pracował jako handlowiec FX w Santander Bank zdobywając doświadczenie. Finanse to jego hobby. Jako absolwent rachunkowości i finansów Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Łazarskiego, Łukasz może pochwalić się szeroką wiedzą, dotyczącą zarządzania i finansów, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Również pracuje w Expedite Consulting Group, gdzie jest odpowiedzialny za transakcje walutowe i zarządzanie ryzykiem walutowym.

 

 matka” – Expedite-Group, którą Panowie zarządzają funkcjonuje już od 1993 roku czyli przeszło 25 lat! Świadczą usługi z zakresu restrukturyzacji/optymalizacji kosztowych i podatkowych, finansów, obsługi prawnej, zarządzania strategicznego, ubezpieczeń i windykacji, aż po konstruowanie założeń biznesowych, które w obrębie obowiązujących regulacji prawnych umożliwiają bezpieczne, a zarazem korzystne finansowo zarządzanie działalnością firmy.

Omega to również Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega.

 

Dochód pasywny

Polega na wykupieniu paczki Active Box za min. 100 Euro z możliwością reinwestycji od 50 Euro. Paczki dostępne są w dwóch wariantach.

Wariant 1 – Active Box z codziennym zyskiem 0,72% przez 6 miesięcy. Łącznie 30% zysku.

Wariant 2 – Active Box z zyskiem codziennym 0,46% przez 12 miesięcy. Łącznie 70% zysku.

Prowizje dla polecających

Osoby, które lubią polecać produkty, mają szansę na prowizję z kilku źródeł jednocześnie.

Bonus direct - Jest to prowizja bezpośrednia, niezależna od wkładu własnego oraz osoby poleconej, wynosi zawsze 6%. Prowizja dotyczy także zakupu Active Box.

Bonus Binarny - Uważany za najlepszą część całego systemu prowizyjnego ze względu na możliwość sporego zarobku.  Budowany jest na podstawie dwóch nóg – lewej i prawej – na każdej znajduje się jedna osoba w poziomie, bez ograniczenia w głąb. Jest to forma tworzenia grupy, każda osoba, którą zarejestrujesz, umieszczana jest pod Tobą, a Ty zbierasz prowizję od zysku wszystkich osób, które polecą osoby poniżej Ciebie w nodze. Nasze wynagrodzenie następuje od naszej najsłabszej nogi: 5-9% w zależności od wartości naszych indywidualnych Active box'ów.

Team Bonus - Podobny do bonusu binarnego i również liczony od słabszej nogi. Jedyną różnicą jest to, że do prowizji brany jest pod uwagę obrót bezpośrednich poleconych oraz poleconych w głąb. Prowizja w tym systemie nie pochodzi od osób wpisanych pod Tobą przez Twojego sponsora.

Lider Bonus - Prowizje dla ambitnych, Omega Group przewiduje specjalne nagrody za przekroczenie poszczególnych poziomów. Mogą to być bonusy przedmiotowe, np. nowoczesny Iphone lub samochód, lub 10% wartości nagrody odebranej przez Twojego bezpośredniego poleconego.

Nagrody Omega dla ambitnych

 

Omega ma już problemy i nie płaci. Czeka ją podobny los jak projekty tego typu takie jak FN czy Adblast. 

Uwaga! Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny i stanowią moją prywatną opinię na dany temat. . Nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. W sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.