Jak zarabiać z grupą Omega ? Dlaczego warto przystąpić do grupy Omega

16:01:2019 Porady

Omega Group – to nowoczesny sposób zarabiania pieniędzy przez Internet

Omega Group to przedsięwzięcie, które bardzo szybko zaczęło rozwijać się na szeroką skalę. Jest to platforma przeznaczona do zarabiania pieniędzy. Osobom, które wezmą udział w projekcie, pozwoli zarobić nawet 0,72% dziennie od zainwestowanej kwoty. Czym jest Omega Group, jak to działa i dlaczego warto przystąpić do grupy?

Omega Group – co to jest?

Omega Group powstała we współpracy ze szwajcarskimi i rosyjskimi inwestorami oraz menadżerami, którzy mieli pomysł na to,  jak pomóc innym zarabiać pieniądze. Ich bankowa i finansowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem sprawiła, że projekt mógł ujrzeć światło dzienne i cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Założyciele grupy wierzą, że kryptowaluty oraz technologia blockchain stanowią finansową przyszłość na świecie. I chcą podzielić się swoimi doświadczeniami żeby żyło nam się lepiej i wygodniej.

Platforma pozwala uzyskiwać spore zyski od wprowadzonej kwoty. Inwestując 100 Euro, otrzymamy 0,72 Euro dziennie przez 180 dni, co daje nam 30% czystego zysku w krótkim czasie. Co więcej, w trakcie trwania programu możemy dokonać reinwestycji, która pozwoli nam na zwiększenie ilości dziennych naliczeń.

Omega Group – zarządzający - Za działanie całego projektu odpowiedzialne są dwie osoby: Bartosz Nafalski oraz Łukasz Bożek.

Bartosz Nafalski – kariera zawodowa - Swoją przygodę z finansami Bartosz rozpoczął jeszcze na studiach, kiedy to wraz z kolegami założył biuro maklerskie. Jako jego dyrektor wprowadził na giełdę pierwszą firmę. Zajął się również szkoleniem innych osób w zakresie gry na giełdzie. Na przestrzeni lat 2011 - 2013 zarządzał już rozwojem kilku najpopularniejszych marek w  naszym kraju, między innymi: Łowicz,  Fortuna, Tarczyn czy Garden. Co więcej, w latach 2003-2006 stworzył szeroką dystrybucję soków Frugo w Polsce, Bułgarii, Rumunii i w Stanach Zjednoczonych. Wiele z jego projektów osiągnęło sukces. Zajął się realizacjami strategii marketingowej marek takich, jak : MK Cafe, Foodcare czy Maspex.

Bartosz Nafalski kryptowaluty Omega

Bartosz Nafalski zajmuje najważniejsze stanowisko w Expedite Consulting Group, przedsiębiorstwie, w ramach którego doradza przedsiębiorcom z Ukrainy, którzy chcą rozwinąć biznes w Polsce.  Zajmuje się między innymi rozwojem strategicznym przedsiębiorstw, usługami z zakresu restrukturyzacji kosztowych i podatkowych finansów oraz prowadzeniem sprzedaży poszczególnych marek na rynkach zagranicznych.

Łukasz Bożek – kariera zawodowa -  Łukasz jest właścicielem i CEO firmy informatycznej  Feat Software Ltd. Przez wiele lat pracował jako handlowiec FX w Santander Bank zdobywając doświadczenie. Finanse to jego hobby. Jako absolwent rachunkowości i finansów Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Łazarskiego, Łukasz może pochwalić się szeroką wiedzą, dotyczącą zarządzania i finansów, zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Również pracuje w Expedite Consulting Group, gdzie jest odpowiedzialny za transakcje walutowe i zarządzanie ryzykiem walutowym.

Łukasz Bożek Omega inwesytycje

Firma matka” – Expedite-Group, którą Panowie zarządzają funkcjonuje już od 1993 roku czyli przeszło 25 lat! Świadczą usługi z zakresu restrukturyzacji/optymalizacji kosztowych i podatkowych, finansów, obsługi prawnej, zarządzania strategicznego, ubezpieczeń i windykacji, aż po konstruowanie założeń biznesowych, które w obrębie obowiązujących regulacji prawnych umożliwiają bezpieczne, a zarazem korzystne finansowo zarządzanie działalnością firmy.

Omega to również Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega.

Wszelkie szczegóły znajdziesz na stronie https://www.pl.omega.best/

Jak zarabiać w projekcie Omega?

Projekt jest dla wszystkich osób bez wyjątku. Firma zarabia na kilka sposobów. Uzyskuje pieniądze z reklam, badań marketingowych, wydobyciu kryptowalut oraz wszelakich przedsięwzięciach związanych z restrukturyzacją firm. W zależności od sprzedaży produktów w danym kraju, dochody firmy mieszczą się w przedziale 10% - 30% miesięcznie. Mocną stroną Platformy Omega jest zespół zarządzający a jeszcze mocniejszą stroną jest nasza inwestycja, która generuje nam świetny zysk. Sprawdźmy, jak zarabiają klienci firmy.

Dochód pasywny

Polega na wykupieniu paczki Active Box za min. 100 Euro z możliwością reinwestycji od 50 Euro. Paczki dostępne są w dwóch wariantach.

Wariant 1 – Active Box z codziennym zyskiem 0,72% przez 6 miesięcy. Łącznie 30% zysku.

Wariant 2 – Active Box z zyskiem codziennym 0,46% przez 12 miesięcy. Łącznie 70% zysku.

Przykład:

Kupując paczkę Active Box w wariancie 1 za 1000 Euro, otrzymujemy 0,72% od tej kwoty codziennie przez 180 dni. Jest to ok. 7,2 Euro dziennie, a więc po 180 dniach jesteśmy bogatsi o 1300 Euro. Jeżeli korzystamy z możliwości reinwestycji, zarobimy jeszcze więcej!

Prowizje dla polecających

Osoby, które lubią polecać produkty, mają szansę na prowizję z kilku źródeł jednocześnie.

Bonus direct - Jest to prowizja bezpośrednia, niezależna od wkładu własnego oraz osoby poleconej, wynosi zawsze 6%. Prowizja dotyczy także zakupu Active Box.

Bonus Binarny - Uważany za najlepszą część całego systemu prowizyjnego ze względu na możliwość sporego zarobku.  Budowany jest na podstawie dwóch nóg – lewej i prawej – na każdej znajduje się jedna osoba w poziomie, bez ograniczenia w głąb. Jest to forma tworzenia grupy, każda osoba, którą zarejestrujesz, umieszczana jest pod Tobą, a Ty zbierasz prowizję od zysku wszystkich osób, które polecą osoby poniżej Ciebie w nodze. Nasze wynagrodzenie następuje od naszej najsłabszej nogi: 5-9% w zależności od wartości naszych indywidualnych Active box'ów.

Przykład:

Po lewej stronie naszego drzewka mamy 10 osób poleconych, których suma wpłat wynosi 10000 Euro. Po prawej stronie znajduje się 8 osób poleconych z łączną sumą wpłat 8000 Euro. Oznacza to, że prowizję otrzymujemy od nogi słabszej, czyli tej z wpłatą 8000 Euro i wynosi ona od 400 do 700 Euro z samego systemu binarnego. Warto szybko zająć sobie miejsce na górze drzewka pod sponsorem z mocną pozycją, gdyż osoby polecone przez tego sponsora zostają wdrożeni w Twoją strukturę.

Team Bonus - Podobny do bonusu binarnego i również liczony od słabszej nogi. Jedyną różnicą jest to, że do prowizji brany jest pod uwagę obrót bezpośrednich poleconych oraz poleconych w głąb. Prowizja w tym systemie nie pochodzi od osób wpisanych pod Tobą przez Twojego sponsora.

Lider Bonus - Prowizje dla ambitnych, Omega Group przewiduje specjalne nagrody za przekroczenie poszczególnych poziomów. Mogą to być bonusy przedmiotowe, np. nowoczesny Iphone lub samochód, lub 10% wartości nagrody odebranej przez Twojego bezpośredniego poleconego.

Nagrody Omega dla ambitnych

Omega Group – rejestracja

Rejestracja w Omega Group jest całkowicie darmowa! Całość trwa zaledwie kilka sekund i nie wymaga żadnej zaawansowanej wiedzy. Rejestrując się w systemie już otrzymujemy miejsce w strukturze, a im szybciej to zrobimy, tym na wyższej pozycji się znajdziemy.  Podczas rejestracji należy podać inny kraj pochodzenia niż Polska np. United Kingdom, aby dopełnić formalności i znaleźć się w systemie. Program nie wymaga weryfikacji za pomocą dowodu osobistego.

Czas podjętej decyzji i zajęcia wysokiej pozycji ma tu kluczowe znaczenie. Im wyższą zajmiesz pozycję tym więcej „spadów” otrzymasz. A biorą pod uwagę to jakiego pokroju liderzy są już z nami na pokładzie (osoby które zarabiają miliony $ w znanych nam obecnie projektach otwierając największe rynki świata), możesz sobie Sama/m odpowiedzieć na pytanie „czy warto”.

Podsumowanie projektu Omega

Dzięki Platformie Omega możesz w szybki sposób i bez znacznych działań powiększyć swój indywidualny budżet. Inwestując w firmę, która prężnie się rozwija, zapewniasz sobie szansę na osiągnięcie niezależności finansowej. Platforma to program, który powstał niedawno, bo na przełomie listopada i grudnia 2018 roku. Do końca roku 2019 zarządzający platformą planują wzbogacić ją o milion użytkowników, a już zarejestrowało się na niej kilka tysięcy osób. Warto dołączyć jak najszybciej, zwłaszcza teraz gdy grupa jest jeszcze nowa, dzięki czemu można załapać się na wysokie miejsce.

Sam decydujesz, czy wolisz zarabiać pasywnie, czy zająć się aktywnym polecaniem firmy. Możesz również wybrać jedno i drugie. O zwiększającej się popularności Omega Group świadczy przystąpienie do programu liderów grup konkurencyjnych, takich jak FN czy Adblast. Szukam różnych alternatyw ale trzymam się jednej zasady NIE INWESTUJ WIECEJ NIŻ MOŻESZ POZWOLIĆ SOBIE ABY STRACIĆ. Ryzyko jest lepsze od żałowania, dlatego działam.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat platformy, masz jeszcze jakieś pytania przed rejestracją, zgłoś się do mnie. Chętnie dam Ci dostęp do grup informacyjnych na Facebooku, na których będziesz mógł się przekonać, że to naprawdę działa. Twoja przyszłość zależy od Ciebie, możesz zacząć ją planować już teraz wraz z Omega.

Osoby, które dołączą z mojego polecenia, będą mogły korzystać z systemu, który poprowadzi Cię za rękę krok po kroku jak się zarejestrować, jak pozyskiwać partnerów, jak budować swoją grupę. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych szkoleń oraz prezentacji biznesu, pomoc od użytkowników itp…

Zajmij już teraz pozycję i zarejestruj się klikając -  Rejestracja

Napisz do mnie koniecznie przez formularz kontaktowy w celu dalszych instrukcji lub pytań.

 

Uwaga! Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny i stanowią moją prywatną opinię na dany temat. . Nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. W sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.