Kalkulator OC i AC - porównaj do 76 ofert i Kup online ubezpieczenie OC tańsze nawet o 517 zł w 5 minut!

Użyj kalkulatora OC i AC, aby w 5 minut porównać ceny oraz zakresy nawet 76 ofert na ubezpieczenie samochodu w kilkunastu towarzystwach. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta - bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Już 128 773 kierowców kupiło tanie OC i AC.

Ranking najtańszych ubezpieczeń OC i AC na rynku Oblicz i porównaj oferty wszystkich 17 ubezpieczycieli

15% taniej przy zakupie ubepieczenia online

70 % zniżki za bezszkodową jazdę

100 000 tysięcy zadowolonych klientów co miesiąc

Zyskaj tańsze OC bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że ubezpieczenia OC zakupione online przez Internet są wiele tańsze niż kupowane w tradycyjny sposób u Agentów. Firmy ubezpieczeniowe przyznają dodatkowo zniżki za zakup obezpieczenia OC przez Internet. Warto z tego skorzystać. Poświęć kilka minut i przeprowadź kalkulację, która Cię nic nie kosztuje, porównaj ceny OC i nie przepłacaj, STOP wysokim cenom OC.

Oblicz swoje OC/AC

Tanie ubezpieczenie OC i AC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obowiązuje wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych w naszym kraju. Ma ono za zadanie zagwarantować zadośćuczynienie finansowe potencjalnym ofiarom kolizji i zdarzeń drogowych. Osoba wykupująca tego typu ubezpieczenie chroniona jest przed odpowiedzialnością finansową, wynikającą z nieodpowiedniego zachowania się na drodze i spowodowania szkody na innym uczestniku ruchu.

 
  • Ranking darmowych pożyczek
  • Popularne oferty
  • Polecane oferty
  • Ostatnio na blogu